Довідка про несудимість – це офіційна документ, що дозволяють звертатися громадянам країни у внутрішні органи країни та інших держав. Тобто це один з обов’язкових документів, необхідних в безпосередній взаємодії з правоохоронними органами.

Цей документ видається МВС країни на певний термін. Залежно від цілей використання термін дії може бути від 30 до 90 днів. Більш детально терміни буду встановлюватися установами, куди планує віддати людина. Щоб замовити собі таку довідку необхідно подати заяву і надати копію паспорта першої та другої сторінки, а також прописку. Для людей з інших держав необхідно надати оригінальний переклад паспорта.

Разом з подачею документації в обов’язковому порядку оформляється заяву, де необхідно вказати всі контактні дані та місце проживання і документ, який підтверджує відсутність судимості (це для тих людей, які раніше були судимі).

Після подачі заяви і всієї необхідної документації відбувається розгляд на дозвіл видачі. Термін розгляду безкоштовної заявки відбувається терміном до 30 днів, іноді терміни збільшуються через велику кількість бажаючих.

Присутні спеціальні заклади, де за помірну вартість можна придбати дану довідку протягом декількох днів. У нашому бюро перекладів Київ присутні фахівці в даній сфері. Завдяки швидкому відгуку є можливість придбання довідки про несудимість за добу. Однак для цього важливо оформити замовлення через бюро до 12.00 поточного дня. Також можна вибрати найбільш підходящий термін виконання. Від цього буде залежати і ціна.

Довідка про несудимість визначає не тільки відсутність проблем з законом, а й непогано використовується для влаштування на роботу. Більшість сучасних приватних фірм вносять до переліку обов’язкових документів перед оформленням на роботу і довідку про несудимість. Це стосується і всіх професій, пов’язаних з финансовою діяльністю.

Єдина складність, яка може з’явитися при отриманні довідки – це велика кількість людей. Через це відбувається затримка видачі документів. Але цю проблему легко вирішити, скориставшись нашими послугами. Це не тільки зручно, але й заощадить багато часу. Ніяких черг і нервових зривів через не своєчасного отримання довідки.