Японська культура манить і тягне нас своєю самобутністю і неординарністю. Вона захоплює нас своєю давньою історією і таємницею. Японський стиль вважається модним і стильним, тому багато людей захоплюються Японією і збирають будь-які японські сувеніри, речі і предмети. Отже, який японський подарунок вибрати для людини, захопленого японською культурою? Одним з найбільш поширених японських подарунків в нашій країні є декоративні дерева – бонсай, які є точною копією справжнього дерева. Такий подарунок сподобається не тільки захопленому японським стилем людині, а й простому господареві.
Бонсай точно пожвавить інтер’єр, зробить його оригінальним і неповторним. Так за повір’ями таке дерево приносить в будинок стабільність і дохід. Чорнильна ручка в східному стилі припаде до душі будь-якому бізнесмену і начальнику.
Чудовий мініатюрний японський садок не тільки прикрасить інтер’єр приміщення, але і додасть йому спокій, зробить атмосферу квартири розташовує до роздумів. Хорошим японським подарунком також може стати лялька Нинг, яка додасть оригінальність, витонченість і стиль будинку. Такий подарунок неодмінно сподобається і дітям.
Різні настінні панно із зображенням японських ієрогліфів зробить будь-який простір по-справжньому східним. Так кожне панно буде нести свій унікальний сенс. Японське кімоно буде до вподоби будь-якій жінці, адже бути справжньою гейшею – справжнє мистецтво.
Хорошим подарунком в японському стилі можуть стати і головоломки, які не тільки прикрасять інтер’єр, але і змусять задуматися і відволіктися. Японськими подарунками можуть бути і інші аксесуари, наприклад, японські заварники чайники, які зроблять чаювання вишуканим і витонченим, японські шторки для дверей, бамбукові килимки, японські циновки, японські парасольки, самурайські мечі, японські ножі, ляльки-неваляшки – дарума і багато іншого.