Щоб розширити вплив деяких документів за території країни без легалізації необхідно поставити штамп апостиль.

Апостиль – це всесвітній стандартизований штамп на документації для пред’явлення їх в станах, які його підтримують. Цей штамп не зобов’язує приватних осіб або підприємств отримувати додаткові печатки або засвідчення. Штамп апостилю вказує на те, що документація не вимагає додаткової легалізації. На даний момент, документи зі штампом Апостиль, знаходять юридичної сили в більш ніж у вісімдесяти країнах світу. Україна приєдналися до цього списку в 2003 році. Завдяки підписанню Гаазької Конвенції, країни СНД знайшли можливість на діючих правах не тільки відмовитися від перевірок державного значення, а й значно збільшили свої кордони для розвитку.

У кожній державі є відповідна організація, яка безпосередньо представляє інтереси Конвенції. Вони мають право прийняти рішення проставляння апостилю, або подальшого його відмови без вказівок причин. У цей список входять:

Паспорт та ІПН код.
Трудова книжка.
Військовий квиток.
Техпаспорт.
Посвідчення особи (водійські права, студентські квитки і так далі).
Судові рішення.
Дозвіл для носіння зброї і ін.
Для деяких країн, які підписали Гаазьку Конвенцію, необхідно проставляти подвійний Апостиль. Це необхідно, щоб уникнути небажаних проблем на міжнародному ринку. Суть досить проста. Документ, на якій проставляється апостиль, повинен мати переклад з аналогічно поставлений штампом. Це важливо для коректних взаємозв’язків між країнами і мінімізації неприємних проблем з розумінням. Важливо! Подвійний Апостиль завжди ставиться на перекладі, який завірений у нотаріуса. Інакше весь документ можна вважати недійсним.

Зрозуміло, що така складна процедура, як засвідчення документа штампом Апостиль і Подвійний Апостиль займає багато часу. Однак в бюро перекладів Еллен Київ Харківська, можно забути про всі незручності і витрати часу. Швидке, якісне оформлення такого роду документації відбувається протягом декількох днів. До того ж наші професіонали зможуть прискорити процес завдяки власним знанням і досвіду. Це надасть оформити вам весь пакет документів з правильно складовими за кілька днів. А невисока ціна черговий раз доведе, що співпраця з нами – це вигідно і просто.